Size bir telefon kadar yakınız
+90 542 279 77 75

Hakkımızda

TEŞVİKİYE GARAJ

Teşvikiye Garaj, ustalığı teknoloji ile birleştiren özel oto servisidir. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine profesyonel servis hizmetini ekonomik fiyatlarla sunar.

SON MODEL ARAÇLARA SON MODEL SERVİS HİZMETİ!

Dünya gelişiyor, teknoloji gelişiyor, otomobiller gelişiyor. Artık bir otomobili kusursuzca tamir etmek için sanatçı ustalığı kadar teknolojik donanım da gerekiyor. Teşvikiye Garaj olarak, (PDR) Boyasız Göçük Düzeltme ve Mini Onarım alanlarındaki ustalığımız ve ileri teknolojili cihazlarımızla, müşterilerimize kusursuz tamirat hizmeti sunuyoruz.

Teşvikiye Garaj olarak, karşılıklı güven temel ilkemizdir. Beklentilerinizi çok iyi biliyor, memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

KURUMSAL HİZMET

Teşvikiye Garaj olarak bireysel müşterilerimiz dışında, birçok yetkili servis ve özel sigorta şirketleri ile faaliyet gösteriyoruz.

Kurumsal İş Çözümleri hizmetlerimiz ile Sigorta Şirketleri, Araç ve Filo Kiralama Firmaları, Otomobil Üreticileri ve Yetkili Servislere kurumsal hizmet sunuyoruz. Vaktin nakit demek olduğunu iyi biliyor, kurumsal firmaların hasarlarını en kısa sürede ve minimum maliyet ile tamir ediyoruz.

EnglishGermanTurkish