Size bir telefon kadar yakınız
+90 542 279 77 75

Hizmetlerimiz

MİNİ ONARIM

KENDİSİ MİNİK, MASARFI BÜYÜK OLMASIN

Mini Onarım, otomobilinizin kaporta aksamında dolu gibi doğal afet veya kazara oluşan ezik ya da göçük gibi boyanın zarar görmediği hasarların tamir işlemleridir.

Alanlarında uzman ve deneyimli ekibimizle bu tip hasarları, özel yöntemlerle boya işlemi uygulamadan tamir ediyoruz. Yani değer kaybına uğramadan, otomobilinizi ilk günkü orijinal haline getiriyoruz. Ayrıca sizi, çıkartılan yüksek fatura derdinden kurtarıyor, daha düşük maliyetlerle tamiratınızı gerçekleştiriyoruz.

BOYA KORUMA

ARACINIZ KORUMAMIZ ALTINDA

Boya otomobilinizin giysisidir. Ne kadar şık görünürse, değeri o kadar yükselir.

Otomobilinizin astarı üzerinde boya, onun üzerinde de boyanızı dış etkenlerden koruyan ve matlaşarak eskimesini önleyen cila vardır. Zamanla, yıkama, kuş pisliği, reçine, asit yağmurları gibi dış etkenler, cilanın incelmesine ve boyanın zarar görmesine neden olur.

Boya Koruma otomobilinizin hep yeni kalması için cilanın üzerine uygulanan özel bir üründür. Boya Koruma ile cilanın dayanıklıyı ve boyanın parlaklığı koruma altına alınır, otomobiliniz hep ilk günkü gibi yeni kalır.

DOLU HASARI ONARIMI

DOLU DOLU HİZMET

Çok nadir de olsa aşırı dolu yağışı araçlarımızın kaportasına istenmeyen göçükler yani hasarlar veriyor. Teşvikiye Garaj olarak sizi bu dertten, daha düşük maliyetlerle ve otomobiliniz değer kaybına uğramadan kurtarıyoruz.

Dolu hasarı onarımını, özel yöntemlerle kuyumcu hassasiyetindeki düzeltme işlemiyle yapıyoruz. Vakumlama veya özel çubuklar ile masaj yöntemi uygulayarak, otomobilinizin orijinal boyasına zarar vermeden göçük olan bölgeyi eski haline döndürüyoruz.

Böylece siz de hem büyük maliyetlerden kurtulmuş hem de otomobilinizin ikinci el değeri korumuş oluyorsunuz.

SUNROOF TAMİRİ

Sunroof, tavan üstünde camdan yapılmış açılabilen bir bölgedir. Tavan üzerine entegre edilmiş kızaklar üzerinde çalışır. Bu kızaklar, yağmur, toz, vb. gibi dış etkenlere kapalı, zor ulaşılabilen bir konumdadır. Üzerinde biriken su, kızaklar üzerinde bulunan su kanalları vasıtasi ile tahliye edilir.Düzenli bakımı yapılmayan sunrooflarda bu su kanalları zamanla tıkanır ve kızaklar bu durumdan etkilenerek zor çalışma koşullarına maruz kalır.

Sunroof kolay ve rahatlıkla açılamayacağı için ilgili motorları zorlayacaktır.Bunun sonucunda;Motorların yanması, kızakların sıkışması, sonroofun  tam kapanmaması veya açılmaması gibi problemlerle karşı karşıya gelinecektir. Düzenli bakımı yapılmayan bir sunroof zamanla işlevselliğini yitirecek, zor açılıp-kapanma, paslanma, akıtma, vb. gibi sorunlarla sizi zor durumda bırakacaktır.Bu gibi problemlerle karşı karşıya kalmamak için yılda en az bir kez sonroof bakımı yapılması gerekmektedir.

TAMPON TAMİRİ

Araç tamponları, çarpma şiddetine bağlı olarak araç üzerinde ilk şok emici yapılar olarak adlandırılırlar.Bu çarpma sonucu tamponlar çok fazla içeri doğru göçebilir, çatlak oluşabilir veya kırılmalara sebebiyet vermektedir. Hasarlı tampon onarım görerek ilk ve orijinal haline getirilir. Bu gibi durumlarda  gerek görünüş gerekse güvenlik açısından tampon onarımı ve tamiri önemlidir.

OZON GAZI İLE ARAÇ TEMİZLİĞİ

Aracın yoğun olarak kullanımı, insan giriş çıkışının fazla olması , genelde camların kapalı olması nedeniyle koku ve dezenfeksiyon sorununu yaratmaktadır.

Araç içerisinde pek çok rahatsız edici kokunun yanı sıra dış etkenlerden, kişilerden hava yolu ile insan sağlığını tehdit eden mikrobiyolojik yükler olmaktadır. Bu yükler klima vb hava sirkülasyonunu sağlayan araçlar ile daha fazla homojen karışım ve kronik hale gelmektedir. Özellikle sigara içilen araçlar içerisinde sinmiş sigara kokusu en büyük sorunların başını çekmekte. Bu durumun haricinde istemeden meydana gelen içecek veya yiyecek dökülmesi sonucunda araç içeresinde bir koku kaynağı haline gelip hem araç kullanıcılarının hem de yolcuların rahatsız olmasına sebep olmaktadır.

Ozon gazı ile araç temizliği sonrası kısa sürelerde yapılacak uygulamalar ile sigara kokusu, ter kokusu, nem kokusu, küf kokusu, hayvan kokusu, et kokusu, balık kokusu süt vb. kokular gibi birçok kokuyu yok etmekle birlikte araç içerisinde bulunan klima filtreleri ve klima kanalarının dezenfeksiyonunu sağlamaktadır. Böylelikle; kış ayları başta olmak üzere her daim bakteri yuvası haline gelmiş olan klima filtreleri gibi ulaşılamayan bölümlerdeki; Virüsler, bakteriler, Sporlar, Mantarlar ve Mayaları yok edilmiş olup daha sağlıklı bir yolculuk sunmaktadır.

Kimyasal kalıntı bırakmaması, ve en etkili dezenfeksiyon yöntemi olması kullanım alanlarında oldukça avantaj sağlamaktadır

Ozon jeneratörleri ile havanın ve hava sirkülasyonunu sağlayan araçların dezenfeksiyonunu sağlayarak kronik ve bulaşıcı hastalıkların önüne geçmede yardımcı olduğu gibi, ortamdaki oksijen oranını yükseltmesiyle daha yaşanabilir bir ortam alanı sağlamaktadır. Ayrıca ozon jeneratörü ortamda bulunan kötü kokuya neden olan tüm maddeleri ve organizmaları da yok ederek daha fresh, temiz bir yaşam alanı sağlamaktadır.

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME ( ALÜMİNYUM)

Boyasız göçük düzeltme onarımında Aluminyum araçların onarımı saç gövdeli araçlara göre daha zordur ve onarım süresi daha uzundur.Hasarlı alüminyum parçaların yetkili servislere gidildiği zaman değişim olarak gerçekleştirilirken, servisimizde özel pdr seti ve alüminyum düzeltme cihazı yardımıyla eski ve ilk görünümü getiriliyor.

DETAYLI İÇ TEMİZLİK

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Uygulaması aracınıza yapılan profesyonel bir temizlik hizmetidir. Bu temizlik uygulaması kilit deliklerinden, gaz pedallarına kadar aracınızın kabin ve bagaj içi kısmında kalan kapı ve cam fitilleri dahil olmak üzere bu bölgelerde en küçük detaylara kadar yapılan eşsiz ve detaylı temizlik uygulamasıdır. Bu profesyonel temizlik uygulaması sonunda aracınızın iç yüzeyleri yıpratılmadan mikrop, bakteri, kir ve lekelerden arındırılarak ilk günkü yeni görünümüne kavuşturulur.

OTO KUAFÖR

Genel olarak araçların yüzeysel ve iç aksamının temizlenmesine oto kuaför denmektedir.Aracınızın iç mekanlarında dikkatsizlikten kaynaklanan sigara isi, kötü kokular, lekeler ve benzeri  kirlilik durumları, iç mekan malzemelerin dokusal özelliklerine göre özel araç temizlik ürünlerimizle giderilmektedir.

Araç oto kuaföründe yapılan işlemler

  • Koltukların temizlenmesi
  • Taban halısının temizlenmesi
  • Tavan temizliği ve bakımı
  • Deri koltuk ve döşemelerin temizlenmesi
  • Deri akşamların özel bakımı
  • Torpido ve plastik aksamların temizliği
  • Kapı panellerin temizlenmesi
  • Ayna ve güneşliklerinin temizlenmesi
  • Hava ızgaralarının temizlenmesi
EnglishGermanTurkish